Jakość

Sprawdzone technologie i najlepsze materiały, w połączeniu z pasją i wiedzą specjalistów nadają butom niezwykłą lekkość, trwałość i ekskluzywny charakter.

Marka UpDance

Jesteśmy projektantem i twórcą marki UpDance. Marka UpDance powstała, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. To Państwo zainspirowaliście nas do stworzenia linii produktów najlepszej jakości zgodnej ze światowymi trendami i dostępnej w Polsce. Dziękujemy.

Nasz sklep

Sklep UpDance to nowa formuła zakupów. Zmieniamy się dla Was: wprowadzamy możliwość rezerwacji produktów i zakup bezpośredni w sklepie stacjonarnym, a także odbiór zakupionych produktów w sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy. Do asortymentu włączamy nowe kategorie produktów. Zapraszamy.

Zaufanie

Współpraca z producentami obuwia do tańca na całym świecie gwarantuje Wam produkt najlepiej spełniający potrzeby tancerzy. To oni bowiem nadają rytm naszej pracy. Nasze baletki i jazzówki są jednymi z najczęściej wybieranych przez tancerzy początkujących i zaawansowanych, grupy i zespoły taneczne. Dziękujemy za zaufanie.