Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Pelotka metatarsalna

16,00 

Pelotki metatarsalne wykonane z naturalnej skóry i lateksowej pianki, mają za zadanie podtrzymanie łuków poprzecznych. Chronią przed bólem w okolicy śródstopia.

Separator – opaska żelowa 3 w 1

19,00 

Separator 3 w 1 – opaska, która posiada separator palców, osłonę na haluksy, a także klin międzypalcowy. Chroni przed uderzeniami i mikro-urazami. Izoluje bolące miejsce w rezultacie redukuje ból i przyśpiesza gojenie.

Wkładki do szpilek

24,00 

Wkładki do szpilek wykonane z miękkiej skóry, są idealnie przystosowane do damskiego obuwia. Stabilizują stopę w obuwiu płaskim i zmniejszają nacisk na palce oraz zapobiegają przesuwaniu się stopy przy wyższym obcasie.

Zapiętki do luźnego obuwia

10,00 

Zapiętki poprawiają dopasowanie obuwia i zapobiegają zsuwaniu się obuwia z pięt. Wykonane z naturalnej skóry wzbogacone o lateksową poduszeczkę.

Żelowe poduszki pod palce

28,00 

Poduszki żelowe pod palce, chronią przed otarciami i odciskami, zapobiegają tworzeniu się modzeli i nagniotków w najbardziej obciążonych miejscach.

Żelowe wkładki do szpilek

29,00 

Wkładki wykonane są w technologii żelowej. Pokryte zostały miękkim welurem i mają miękkie stopery w części pod palcami i piętach.

Wkładki są znakomicie przystosowane do niskiego podbicia stosowanego w damskich szpilkach. Przeznaczone dla kobiet lubiących buty na wysokim obcasie. Stabilizują też stopy w obuwiu płaskim. Świetnie zapobiegają  przesuwaniu się stóp ku przodowi. Niosą ulgę zmniejszając dolegliwości stóp powstające przy znacznym obciążeniu przodostopia. Wkładki są pokryte klejem na całej swojej powierzchni i dają możliwość  trwałego umiejscowienia ich w obuwiu.

Jeśli znasz to uczucie piekących poduszek po kilku godzinach spędzonych w butach na obcasie lub boleśnie odczuwasz „zbitą” piętę – to produkt dla Ciebie!