Czy mogę złożyć zamówienie mailem, bez korzystania z formularza zamówień w sklepie?

Tak, jeśli masz problemy z złożeniem zamówienia przez sklep internetowy- napisz mail na adres updances@gmail.com. W treści podaj: imię i nazwisko, model, kolor, rozmiar (koniecznie wraz z długością stóp w cm), ilość par, dogodny dla Ciebie sposób dostawy (sprawdź jakie przewidujemy sposoby wysyłki), adres do wysyłki. Po otrzymaniu od Ciebie maila sprawdzimy, czy dany produkt jest w magazynie i odpiszemy podając kwotę do wpłaty. Po otrzymaniu od nas maila i dokonaniu zapłaty – oczekuj na przesyłkę.

Ile trwa czas oczekiwania na zamówiony towar?

Państwa zamówienia realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty i zaksięgowaniu jej na naszym koncie. Informację o wysyłce dostaniecie Państwo drogą mailową. Przeciętny czas realizacji, to 48 godzin.

Czy obuwie ma gwarancję?

Tak, wszystkie nasze produkty mają gwarancję. Jest to gwarancja producenta i jest udzielana na okres 6 miesięcy.

Mam nietypowe stopy, jak dobrać rozmiar obuwia?

Zapraszamy do zapoznania się z treściami Pomiar stopy i wybór rozmiaru. W razie jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o maila z informacją o długości stóp, występujących problemach przy zakupie butów. Postaramy się doradzić.

Czego nie obejmuje gwarancja?

Gwarancja dawana jest na okres 6 miesięcy. Nie obejmuje ona:

  • elementów ozdobnych;
  • uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej konserwacji obuwia;
  • uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania obuwia;
  • naturalnego zużycia.

Informacje o trybie rozpatrywania reklamacji z tytułu gwarancji znajdziecie Państwo w dziale Regulamin

Czy mogę w obuwiu tanecznym chodzić na zewnątrz, poza salą taneczną?

Obuwie do tańca przeznaczone jest na parkiety i podłogi parkietopodobne. Używanie obuwia na innych powierzchniach spowoduje szybkie zniszczenie podeszwy.

Jak konserwować obuwie?

  1. Obuwie do tańca wykonane ze skóry naturalnej należy konserwować delikatnymi środkami do pielęgnacji skóry naturalnej.
  2. Obuwie do tańca wykonane ze skóry naturalnej i bawełny należy konserwować odpowiednio: części bawełniane delikatnie czyścić wilgotną gąbką bez detergentów, a części skórzane – preparatami do skóry naturalnej.
  3. Obuwie do tańca z materiałów sztucznych należy czyścić delikatnie przy użyciu wilgotnej gąbki.
  4. Obuwie należy przechowywać w przewiewnym miejscu, unikać należy foliowych toreb.
  5. Obuwia w żadnym razie nie należy suszyć na kaloryferze.
  6. Nie należy prać obuwia w pralce.

Zastosowanie się do powyższych rad przedłuży żywotność obuwia, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się nimi dłużej.

Czy obuwie jest trwałe?

Obuwie jest stworzone tak, by długo zachowywało swe własności. Dajemy 6 miesięcy gwarancji. Trwałość zależy w dużej mierze od użytkownika. Wpływ na trwałość mają: odpowiednia pielęgnacja (patrz odpowiedź na pytanie wyżej), dostosowanie rodzaju obuwia do rodzaju tańca, używanie przynajmniej 2 par obuwia przy dużym nasileniu treningów.

Po złożeniu zamówienia nie dostałam maila z potwierdzeniem zamówienia.

Po złożeniu w e-sklepie zamówienia zakończonego informacją o otrzymaniu go przez nas – automatycznie zostaje do Państwa wysłany mail z potwierdzeniem. W przypadku niektórych serwerów pocztowych potwierdzenie może dojść z opóźnieniem lub wcale. Jeśli nie otrzymali go Państwo – prosimy o wysłanie maila z zamówieniem i szczegółami wysyłki. Odpowiemy w ciągu 48h.