O nas

Jesteśmy projektantem i twórcą marki UpDance. Marka UpDance powstała, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. To Państwo zainspirowaliście nas do stworzenia linii produktów najlepszej jakości zgodnej ze światowymi trendami i dostępnej w Polsce. Dziękujemy.

Sklep Up Dance to miejsce gdzie w wygodny sposób kupisz najlepszej jakości obuwie do tańca. O najwyższy standard produktów i obsługi Klienta dba Up Dance Team. Up Dance Team, to grupa pasjonatów, dla których komfort Twojego tańca jest najważniejszy.

Jakość

Sprawdzone technologie i najlepsze materiały, w połączeniu z pasją i wiedzą specjalistów nadają butom niezwykłą lekkość, trwałość i ekskluzywny charakter. Nasze kolekcje tworzą modele najchętniej wybierane przez tancerzy w Polsce i na świecie.

Zaufanie

Współpraca z producentami obuwia do tańca na całym świecie gwarantuje Wam produkt najlepiej spełniający potrzeby tancerzy. To oni bowiem nadają rytm naszej pracy. Nasze baletki i jazzówki są jednymi z najczęściej wybieranych przez tancerzy początkujących i zaawansowanych, grupy i zespoły taneczne. Dziękujemy za zaufanie. Zapewniamy o stałym rozwoju i będziemy wdzięczni za Wasze uwagi i oczekiwania - czekamy na Wasze komentarze pod adresem mailowym: updances@gmail.com

UpDance wspiera taniec

Naszą misją jest także pomoc w rozwoju tańca w Polsce. Dlatego wspieramy wydarzenia takie jak m.in: II Bydgoska Układanka Taneczna czy VII Śląskie Konfrontacje Teatrów Tańca, Ruchu i Pantomimy. Kolejnym projektem jest uruchomienie i aktualizowanie kalendarium wydarzeń tanecznych. Nowymi pomysłami i przedsięwzięciami dzielimy się z Wami na Facebook'u, bloggerze oraz google +.